Język angielski – test pisemny

Jeżeli zaczynasz naukę języka od początku, wystarczy zgłosić się do sekretariatu, wybrać grupę, której harmonogram zajęć Ci odpowiada i podpisać stosowną umowę. Jeżeli uczyłeś się języka już wcześniej, musimy sprawdzić, jaki poziom zaawansowania obecnie prezentujesz. Pisemny test kwalifikacyjny i rozmowa w języku angielskim, określi stan twojej wiedzy. Procedura przyjęcia na kurs i napisania testu jest bezpłatna. Może odbyć się każdego dnia, w godzinach pracy biura.

Język angielski – test online

Inną metodą jest test online, który możesz rozpocząć już za chwilę. Masz 45 minut na rozwiązanie 4-częściowego testu, z których każda zawiera 25 pytań. Po zakończeniu wyniki zostaną przesłane do naszego biura. Wynik testu nie jest jedynym kryterium oceny Twoich umiejętności oraz wskazania poziomu zaawansowania. Ostateczne zakwalifikowanie na dany poziom, będzie możliwe po rozmowie kwalifikacyjnej. Gotowy?

Inne języki

W przypadku pozostałych języków, po napisaniu testu, trzeba umówić się na rozmowę w języku obcym z lektorem tego języka. Najczęściej, jest to możliwe następnego dnia po napisaniu testu. W czasie rozmowy, znając Twoje plany i oczekiwania, pomożemy Ci wybrać najwłaściwszą dla Ciebie grupę. Wtedy będziesz mógł podpisać z nami umowę i zapisać się na kurs.

Nasze biura w Olsztynie

Biuro Centrum
Olsztyn, Al. Warszawska 36
Tel/fax.: (89) 535 40 62
biuro@englishperfect.com.pl

9.00 – 19.00 (pon. – czw.)
9.00 – 18.00 (piątek)
9.00 – 13.00 (sobota)

ep-biuro-szkoly-warszawska

Biuro Jaroty
Olsztyn, ul. Kanta 1a
Tel/fax.: 88 541 07 05
biuro@englishperfect.com.pl

12.00 – 19.00 ( pon. – pt.)
soboty – zamknięte

ep-biuro-szkoly-kanta